Okleiniarka krawędziowa Holzing G-MAX 480

Nowy produkt

Okleiniarka krawędziowa Holzing G-MAX 480 do celów przemysłowych z frezowaniem wstępnym oraz funkcją zaokrąglania naroży zapewnia wysoką jakość obrabianego materiału. Maszyna jest wyposażona w zbiornik kleju o pojemności 1,2 kg, wstępne frezowanie, automatyczne klejenie, obcinanie okleiny podwójna piłką, zaoblanie krawędzi, agregat cykliny promieniowej oraz w funkcję polerowania.

Więcej szczegółów

89 900,00 zł netto

110 577,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Waga maszyny 1012 kg
Prędkość podawania 9 m/min
Grubość płyty 8 - 45 mm
Grubość krawędzi 0, 4 - 3 mm
Min. szerokość płyty 95 mm
Min. długość płyty 90 mm
Wysokość robocza stołu 940 mm
Poszerzona szerokość podpory 560 mm
Złącze odciągowe Ø 125 mm
Silnik 8,1 kW
Wymiary całkowite 4150 x 1050 x 1480 mm
Wymiary paczki 3900 x 730 x 1580 mm
Polerowanie 3000 obr./min
Moc posuwu 0, 75 kW
Moc wstępnego frezowania 1, 10 kW x 2
Moc wrzeciona kleju 0, 24 kW
Moc frezowania góra- dół 0,22 kW
Moc frezowania góra 0,37 kW
Silnik od polerowania od góry- 3 fazy 0, 12 kW; 1 faza- 0, 18 kW
Silnik od polerowania od dołu- 3 fazy 0, 12 kW; 1 faza- 0, 18 kW
Podgrzewanie wstępne 0, 4 kW
Podgrzewanie pojemnika kleju (5 elementów) 1,315 kW
Góra/ dół 12,000 obr./min
Przód/ tył 12,000 obr./min
Jednostka zaokrąglająca naroża 12,000 obr./min
Moc frezowania dół 0,37 kW

Więcej informacji

 • Okleiniarka krawędziowa Holzing G-MAX 480 do celów przemysłowych z frezowaniem wstępnym oraz funkcją zaokrąglania naroży zapewnia wysoką jakość obrabianego materiału. Maszyna jest wyposażona w zbiornik kleju o pojemności 1,2 kg, wstępne frezowanie, automatyczne klejenie, obcinanie okleiny podwójna piłką, zaoblanie krawędzi, agregat cykliny promieniowej oraz w funkcję polerowania.
 • Okleiniarka posiada elektryczne ustawianie wysokości okleinowania z panelu dotykowego LCD.
  Posiada również łatwą w użyciu regulację z licznymi wskaźnikami, wyświetlacz elektroniczny do regulacji temperatury oraz 7 m/min szybkość podawania. Umożliwia stabilne i dogodne warunki pracy, co zwiększa jakość produktów, a jednocześnie zaoszczędzą Państwo swój cenny czas.

 • Okleiniarka posiada regulację z licznymi wskaźnikami, a także ekran dotykowy do wszystkich prac, regulację parametrów PLC i kontrolę temperatury.
  Maszyna zapewnia stabilne i dogodne warunki pracy, które zarówno podnoszą jakość produktów, jednocześnie oszczędzając czas.
 • Holzing G-MAX 480 to najlepszy wybór, dzięki któremu nie tylko zoptymalizujemy inwestycje, lecz także zapewnimy sobie rozwój na wyższym poziomie.
 • Jednostka wstępnego frezowania (głowice diamentowe) umożliwia zbieranie  krawędzi płyty aż do 1 mm, usuwa nierówności powstałe podczas ciecia piłą, jak również niekorzystny efekt jej tępego narzędzia niweluje wszystkie wady płyty.
 • Jednostka do cięcia końcowego, podwójna piłka - jednostka ta jest montowana na wysokiej precyzji łożysku liniowym, co zapewnia doskonałe rezultaty cięcia. Silniki o wysokiej częstotliwości 12 000 obr./min. spełniają wszelkie wymagania.
 • Jednostka zaokrąglania narożników- zajmuje się wykończeniem narożników obrabianego przedmiotu.
 • Dopasowuje materiał krawędziowy od 0, 4 do 3 mm i 45 mm z taką samą prędkością.
 • Cyklina promieniowa  precyzyjnie dostraja promień krawędzi i usuwa nadmiar kleju.
 • Jednostka zbiornika kleju- powlekany teflonem zbiornik o pojemności 1,2 kg jest przeznaczony do klejów termotopliwych. Klej jest nanoszony za pomocą regulowanej rolki klejącej.
 • Jednostka frezowania góra-dół- największą zaletą nowego wielofunkcyjnego urządzenia kombinacyjnego jest ilość przestrzeni. Możliwość dostosowywania ustawień od frezowania aż do dokładnego wygładzania cienkich krawędzi, a także szybkie i łatwe przycinanie wąskich krawędzi.
 • Jednostka polerująca- pozostawia ona doskonałe wykończenie na obrzeżach ABS i PCV i usuwa wszelkie odbarwienia na krawędziach, co jest szczególnie widoczne podczas pracy z ciemnym materiałem.
 • Podajnik łańcuchowy o dużej wytrzymałości- stały mechanizm podawania przedmiotu składa się z łańcucha i zespołu rolek napędowych, co w efekcie nie pozostawia zadrapań na powierzchni elementu obrabianego.

Wyposażenie opcjonalne:

 • Komplet głowic diamentowych w cenie 2 999,00 PLN netto